CO NAS WYRÓŻNIA

Specjalizujemy się w terapii stanów ostrych i przewlekłych bólu. Każdą osobę traktujemy wyjątkowo. Wnikliwie szukamy wspólnie z pacjentem przyczyn powstania nierównowagi w ciele, wspieramy chorych opieką i jednocześnie uczymy samodzielności w poznawaniu własnego ciała i uruchamiania mechanizmów zdrowienia. 


HISTORIA I WARTOŚCI

Centrum Autoterapii Humanus powstało w 1995 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie społeczne związane z przewlekłymi stanami bólu.

Naszymi głównymi atutami są fachowość, merytoryczność i skuteczność. Turnusy lecznicze odbywają się w miejscowościach bogatych w walory zdrowotne bądź pro zdrowotne. Pobyt na turnusie leczniczym pomaga rozpocząć proces zdrowienia i zmniejszania intensywności objawów.

Zawsze wybieramy miejsce sprzyjające relaksowi, wyciszeniu, medytacji i skupieniu uwagi na sobie.

Posiadamy wieloletnią praktykę pracy z ciałem w bezpieczny i łagodny sposób. Z każdym dniem pogłębiamy ponad 20-to letnie doświadczenie, także w rozpoznawaniu przeciążenia i stresu jako przyczyn dysfunkcji.

Nasze centrum oraz całą partnerską grupę terapeutów skupionych wokół Centrum Autoterapii Humanus cechuje bogaty dorobek naukowy oraz szeroka oferta edukacyjna.

Centrum Autoterapii Humanus – leczenie przewlekłego bólu.